Gönderiler

Çevrimiçi gönderiler

AKDENIZ SANAT DERGİSİ için bir kullanıcı kaydınız var mı?
GİRİŞE GİDİNİZ

Kullanıcı adı / şifresine ihtiyacınız var mı?
KAYIT SAYFASINA GİDİNİZ

Çevrim içi gönderi yapmak ve güncel gönderilerin durumunu görmek için kayıt yaptırmanız ve oturum açmanız gerekmektedir.

 

Yazar rehberi

 

Telif hakkı düzenlemesi

Makalenin tüm yayın ve telif haklarını Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Akdeniz Sanat Dergisi'ne herhangi bir karşılık talep etmeksizin devrediyorum/devrediyoruz. Bu çalışmanın kendi orijinal çalışmam(ız) olduğunu, daha önce herhangi bir yerde elektronik ya da başka şekillerde yayımlanmadığını, yayım için başkaları tarafından kabul edilmediğini belirtirim/belirtiriz. Çalışmam(ız), herhangi bir kişiyi karalama, onur kırma gibi ifadeleri içermemektedir.

Akdeniz Sanat Dergisi editörlerinin şekil, okunabilirlik ve uzunlukla ilgili olarak çalışmam(ız) üzerinde değişiklik yapmalarını kabul ediyorum/ediyoruz.

Akdeniz Sanat Dergisi'nin yayıncısı Akdeniz Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bu çalışmamın her türlü yayın hakkına sahip olduğunu, ismimi belirterek çalışmamı basabileceğini, yayabileceğini, farklı dillerde çoğaltabileceğini ve şu an bilinen ve ileride kullanılabilecek yolları kullanarak dağıtabileceğini kabul ederim/ederiz.

 

 

Gizlilik beyanı

Bu dergi sitesindeki isimler ve elektronik posta adresleri bu derginin belirtilen amaçları doğrultusunda kullanılacaktır ve diğer amaçlar veya başka bir bölüm için kullanılmayacaktır.

 


Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dergi Editörlüğü

Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE