Duyurular

Genel: Anemon taşınma işlemi tamamlandı

 
Dergimiz Haziran 2016 sayisindan itibaren makale kabulünü  bu siteden almayi durdurmustur.  Çalışmalarını degerlendirmek üzere anemon dergisine göndermek isteyen yazarların yeni sitemiz olan "http://dergipark.gov.tr/anemon" üzerinden sisteme yuklemeleri gerekmektedir. Aralik 2016 sayımız da yeni adresimiz üzerinden yayınlanmıştır.  
Yayın tarihi: 2016-11-09
 

Genel: Anemon Taşınıyor

 

Bu güne kadar dergimiz tarafından TÜBİTAK ULAKBİM OJS (Open Journal Systems) alt yapısı kullanılarak verilen hizmetlerimiz, OJS’den kaynaklı teknik sorunlar nedeniyle yine açık kaynak kodlu yeni bir sistem olan ULAKBİM Dergi Sistemleri (UDS)’ne geçilmiştir. Baskısı Türkiye’deki tüm merkezi ve üniversite kütüphanelerine gönderilen dergimizin bütün sayılarına elektronik olarak da yeni adresimizden (http://dergipark.gov.tr/anemon) ücretsiz ulaşabilirsiniz. Artık dergimize değerlendirilmek üzere gönderilen çalışmaları yeni sitemiz üzerinden kabul edeceğiz.Dergimizle ile ilgili her türlü bilgi almak ve iletişim kurmak için internet adresimizden bizlere ulaşmanızı istirham ediyoruz.

 
Yayın tarihi: 2016-10-10 Daha fazla...
 

Genel: TÜBİTAK ULAKBİM Sosyal ve Beşeri Bilimler Veri Tabanı kabulü

 

Kıymetli Hocalarım,

12 adet ulusal ve uluslararası veri tabanı (alan ve diğer endeksler) tarafından özetlenen ve endekslenen Anemon Muş Alparslan Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi, TÜBİTAK ULAKBİM’in Sosyal ve Beşeri Bilimler Veri Tabanı (SBVT) Komitesi tarafından 24.06.2016 tarih ve 66 sayılı komite toplantısında değerlendirilmiş olup dergimiz, 2016 yılından itibaren veri tabanına alınmaya uygun bulunmuştur.

28/07/2016 tarihinde Dergi Yönetimi ile TÜBİTAK arasında konuya ilişkin protokolün imzalanmış olduğunu bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Editör

 
Yayın tarihi: 2016-07-29
 

Yeni Sayı: anemon'un Haziran 2016 Sayısı Yayımlandı

 

Muş Alparslan Üniversitesi'nin bir yayını olan anemon Muş Alparslan Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi' in yeni sayısı [Cilt:4, Sayı:1, Yıl: 2016] yayımlanmıştır.

 

 
Yayın tarihi: 2016-06-01
 

Yeni Sayı: anemon’un Aralık 2015 sayısı yayınlandı

 
Muş Alparslan Üniversitesi'nin bir yayını olan anemon, Muş Alparslan Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi' in yeni sayısı yayımlanmıştır.  
Yayın tarihi: 2015-12-15 Daha fazla...
 

Genel: DOI Linki Hizmeti Hk.

 

anemon, Muş Alparslan Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi, yeni, özgün ve nitelikli çalışmalara internet üzerinden açık erişim ile sunan hakemli bir dergidir.

Bu doğrultuda Dergimiz, DergiPark ve CrossRef ile yapılan anlaşma gereği Haziran 2015 sayısından itibaren dünya çapında yaklaşık 50,000 dergiyi kapsayan DOI sisteminin bir üyesi olmuştur. Web sayfamızda makalelerin kaynaklar bölümünde yayınlanacak DOI (Digital Object Identifier) linkleri ile dergimizin daha geniş kitleler tarafından okunmasını destekleyeceğine inanıyoruz.

 
Yayın tarihi: 2015-07-01
 

Yeni Sayı: anemon’un yeni sayısı yayınlandı

 
Muş Alparslan Üniversitesi'nin bir yayını olan "anemon, Muş Alparslan Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi" in yeni sayısı yayımlanmıştır.  
Yayın tarihi: 2015-06-22
 
Toplam 7 ögeden 1 - 7 arası


ISSN: 2149-4622