Duyurular

Editörden Okura,

Değerli Okuyucularımız,

Dergimizin yayın kalitesi her geçen sayıda artarak devam etmektedir. Dergimizde yayınlanan makalelerin atıf alması artan kalitenin bir ölçüsü olmaktadır. Bu nedenle, dergimizde yayınlanan makalelere özellikle SSCI indexlerinde yer alan yayınlarınızda olmak üzere, tüm makalelerinizde atıf yapmanız, kaynak göstermeniz gelişen kalitenin bir ölçüsü olması açısından duyarlı olunması gereken bir konudur. Yayınlanmak üzere gönderdiğiniz makalelerinizde, dergimiz makalelerini, dolayısıyla dergimizi kaynak göstermeniz konusuna daha fazla dikkat edeceğimizi bilmenizi isterim. Yayınlanan makalelerin içeriğindeki bilimsel bilgilerin mesleğimizin bilimsel bilgi birikimini arttıracağı inancındayım. Emeği geçen yazarlarımıza, hakemlerimize ve siz okurlarımıza teşekkür eder, sağlıklı ve verimli günler dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Olcay ÇAM
EDİTÖR

YAZARLARIMIZ VE OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE

 
Yeni hizmet sistemine geçiş; http://dergipark.gov.tr/egehemsire  
Yayın tarihi: 2016-12-29 Daha fazla...
 

YAZARLARIMIZ VE OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE

 

2016 yılı ve önceki yıllara ait dergimiz yayınlarına ilişkin arşiv dökümüne Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nin resmi sitesinde projeler sekmesi altında yer alan dergimiz linkinden ulaşım mümkündür. Arşive ulaşmak için aşağıdaki link kullanılabilmektedir.

http://hemsirelik.ege.edu.tr/d-1546/1.html

 

 

 

2017 yılı itibariyle dergimiz yayınları yazar ve başlık adıyla akademik arama motorları aracılığıyla taranmaya başlayacaktır. Dergimize emek ve vakit ayıran hakemlerimiz, yazarlarımız ve tüm okuyucularımızın bu geçiş sürecinde yaşanabilecek aksiliklere yönelik anlayışı için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Prof. Dr. M. Olcay ÇAM

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Dergisi

Baş Editörü

 

 
Yayın tarihi: 2016-08-03
 
Toplam 2 ögeden 1 - 2 arası


ISSN: 2147-3463