Gümüşhane Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi

60.176 46.913

Gümüşhane Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi (GUFBED), Gümüşhane Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nün yayın organıdır. Dergi kapsamında bütün Fen, Teknoloji, Mühendislik, Tarım ve Mimarlık Alanlarında daha önce başka yerlerde yayınlanmamış, özgün, araştırma makaleleri, derlemeler ve editöre mektuplar yayınlanır. Dergi bilimsel ve hakemli bir dergi olup, 2011 yılı Ocak ayında yayın hayatına başlamıştır. Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez elektronik ortamda yayımlanır. 

Derginin amacı “Gelişen ve Geliştiren Üniversite” sloganı ile yola çıkan Gümüşhane Üniversitesinin hedeflerinin bir parçası olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin bilimsel yayına dönüştürülmesi, ulusal ve uluslararası indekslere girerek evrensel bilime katkı sağlamaktır.

Duyurular

 

ULAKBİM DERGİ SİSTEMLERİ

 

Dergimizin de üyesi olduğu DergiPark ile ilgili işlemler ve OJS (Open Journal Systems) altyapısı kullanılarak verilen DergiPark hizmetleri, bundan böyle UDS (ULAKBİM Dergi Sistemleri) altyapısı ile devam edecektir.

Bu nedenle OJS’de süreci devam eden dergimizin makale alımları ve kullanıcı ara yüzü diğer üye dergilerde olduğu gibi kısa süre sonra kapatılacaktır. Bununla ilgili Gümüşhane Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi olarak hazırlıklarımız devam etmekte olup kısa zaman içerisinde yeni başvurular UDS' nin http://dergipark.gov.tr/gumusfenbil adresi üzerinden alınacaktır.

 
Yayın tarihi: 2016-11-09
 

Cilt 6 Sayı 2

 

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DERGİSİNİN 6. CİLT 2. SAYISI 31 TEMMUZ 2016 TARİHİ İTİBARI İLE ELEKTRONİK ORTAMDA YAYIMLANMIŞTIR.

DERGİMİZ TUBİTAK ULAKBİM TR DİZİNDE YER ALMAKTADIR. AYRICA DERGİDEKİ YAYINLAR "TUBITAK ULAKBIM DERGİPARK ARACILIĞI VE CrossRef adıyla faaliyet gösteren The Publishers International Linking Association, Inc. (PILA)" İLE YAPILAN SÖZLEŞME GEREĞİ DOI NUMARASI ALMAKTADIR. 

 
Yayın tarihi: 2016-07-31
 

ADS Editöryal ve Yayımlama Süreçleri

 
ADS Editöryal ve Yayımlama Süreçleri için tıklayınız!  
Yayın tarihi: 2014-07-21
 
Diğer duyurular

Yıl:2016 Cilt:6 Sayı:2


Kapak sayfası


ISSN: 2146-538X