Duyurular

ULAKBİM DERGİ SİSTEMLERİ

 

Dergimizin de üyesi olduğu DergiPark ile ilgili işlemler ve OJS (Open Journal Systems) altyapısı kullanılarak verilen DergiPark hizmetleri, bundan böyle UDS (ULAKBİM Dergi Sistemleri) altyapısı ile devam edecektir.

Bu nedenle OJS’de süreci devam eden dergimizin makale alımları ve kullanıcı ara yüzü diğer üye dergilerde olduğu gibi kısa süre sonra kapatılacaktır. Bununla ilgili Gümüşhane Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi olarak hazırlıklarımız tamamlanmış olup bir süredir yeni başvurular UDS' nin http://dergipark.gov.tr/gumusfenbil adresi üzerinden alınmaktadır. Süreci devam eden aday yayınlar bulundukları aşamadan geçerli olmak üzere dosyalarını yeni sistem üzerinden göndermelidirler.

 
Yayın tarihi: 2017-01-31
 

Cilt 7 Sayı 1

 

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DERGİSİNİN 7. CİLT 1. SAYISI 31 OCAK 2017 TARİHİ İTİBARI İLE ELEKTRONİK ORTAMDA YAYIMLANMIŞTIR.

DERGİMİZ TUBİTAK ULAKBİM TR DİZİNDE YER ALMAKTADIR. AYRICA DERGİDEKİ YAYINLAR "TUBITAK ULAKBIM DERGİPARK ARACILIĞI VE CrossRef adıyla faaliyet gösteren The Publishers International Linking Association, Inc. (PILA)" İLE YAPILAN SÖZLEŞME GEREĞİ DOI NUMARASI ALMAKTADIR. 

 
Yayın tarihi: 2017-01-31
 

ADS Editöryal ve Yayımlama Süreçleri

 
ADS Editöryal ve Yayımlama Süreçleri için tıklayınız!  
Yayın tarihi: 2014-07-21
 
Toplam 3 ögeden 1 - 3 arası


ISSN: 2146-538X