İnönü Üniversitesi Kültür ve Sanat Dergisi,

İnönü Üniversitesi Kültür ve Sanat Dergisi

36.174 31.933

               


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                              

                                                                                             !!!   ÖNEMLİ  DUYURU  !!!


Dergimiz Dergipark sisteminin yenileme çalışmaları nedeni yayın faaliyetlerine          http://dergipark.gov.tr/ijca        adresinden devam etmektedir. Lütfen 2016 yılına ait son sayımızı inceleme işlemlerinizi ve 2017 yılına ait makale başvurularınızı bu adresten yapınız...

Dergimiz 2016 akademik teşvik yönetmeliği uyarınca 2017 yılında yayımlayacağı sayıları ile akademik teşvik kapsamında kabul edilen nitelikleri taşımaktadır.

 

 

İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından yayımlanan "İnönü Üniversitesi Kültür ve Sanat Dergisi" Kültür ve Sanat alanlarındaki kuramsal ve uygulamalı özgün araştırma, inceleme ve derlemelerin yayımlandığı uluslararası hakemli, bilimsel, elektronik bir dergidir. Dergi, yayımlama politikası gereği, İngilizce ve Türkçe dillerinde yazılmış yayınları kabul etmektedir. 

ISSN:2458-7915

 

Duyurular

 
Duyuru yok
 
Diğer duyurular

Cilt 2, Sayı 1 (2016)


Kapak sayfası


ISSN: 2458-7915