Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi

63.690 55.844

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin bilimsel veri üretimi ve paylaşımı konusunda lider bir üniversite olma hedefinin bir parçası olarak 2010 yılında yayımlanmaya başlayan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi (Online ISSN: 1309-2243), üniversitemizde, ülkemizde ve yurtdışında yürütülen araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonuçlarının bilimsel yayınlara dönüştürülebilmesi için önemli bir araç olma amacındadır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi temel ve uygulamalı bilim dallarında hazırlanmış özgün araştırma ve derleme makalelerin yayımlandığı hakemli bir dergidir. Araştırma notu ve editöre mektup gibi yazılar da yayım için değerlendirilmektedir. Türkçe ve İngilizce makalelerin yayımlandığı dergi 6 ayda bir yayımlanmakta olup 2 sayıda bir cilt tamamlanmaktadır. 


http://dergipark.gov.tr/makufebed

Duyurular

 

DergiPark uygulamasının taşınması hakkında

 
http://dergipark.ulakbim.gov.tr/makufebed adresinden yayım yapan dergimiz, TÜBİTAK tarafından OJS sisteminden UDS sistemine taşıması yapılmasından dolayı Kasım 2016 dan itibaren http://dergipark.gov.tr/makufebed adresinden hizmet verecektir.  
Yayın tarihi: 2017-03-29 Daha fazla...
 

Cilt 8 Sayı 1 Yayımda

 

2017 8. Cilt 1.  Sayısı yayıma başlamıştır. Makalelelre ulaşmak için,

http://dergipark.gov.tr/makufebed/issue/19431

adresizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Yayın tarihi: 2017-03-29
 

Dergimiz Uluslararası birçok veri tabanı tarafından taranmaktadır

 
Dergimiz Google Scholar, Journal IndexUniversal Impact FactorImpact Factor Services for International Journals (IFSIJ) Cosmos Impact Factor, Scientific Indexing Services (SIS) ve Directory of Research Journals Indexing (DRJI) ve Index Copernicus tarafından dizinlenmekte ve ayrıca birçok dizin tarafından incelemeye alınmış bulunmaktadır.  
Yayın tarihi: 2016-05-16
 
Diğer duyurular


Creative Commons License
Bu çalışma Creative Commons Attribution 4.0 ile lisanslanmıştır.


ISSN: 1309-2243