Duyurular

DERGİMİZ UDS SİSTEMİNE GEÇMİŞTİR. MAKALELERİNİZİ YENİ SİSTEM ÜZERİNDEN GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 

DERGİMİZ 2016 YILINDAN İTİBAREN ULAKBİM TR DİZİN TARAFINDAN TARANAN DERGİLER ARASINA GİRMİŞTİR. 2016 YILINDA YAYIMLANAN TÜM MAKALELERİ TR DİZİN TARAFINDAN TARANMAKTADIR. AYRICA DERGİPARK TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN VE DERGİLERİN KULLANDIĞI OJS SİSTEMİ YERİNE OLUŞTURULAN UDS SİSTEMİNİN AKTİF OLARAK KULLANILMASI NEDENİYLE DERGİMİZİN ERİŞİM LİNK'İ DEĞİŞMİŞTİR. DERGİMİZİN YENİ LİNK'İ: "http://dergipark.gov.tr/mantar" DİR. YAZARLARIMIZ YENİ MAKALE GÖNDERİMİ İÇİN BU ADRESTEN GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA BASAMAKLARI TAKİP EDEREK MAKALE YÜKLEYEBİLİRLER.

NOT: DERGİMİZDE İŞLEMLERİ DEVAM EDEN MAKALELER TÜM BASAMAKLAR SONLALANA KADAR YAPACAKLARI İŞLEMLERİ OJS SİSTEMİ ÜZERİNDEN YAPACAKLARDIR. 

 
Yayın tarihi: 2017-01-25
 

DERGİMİZ TR DİZİNDE TARANMAKTADIR

 
Dergimiz TÜBİTAK ULAKBİM Yaşam Bilimleri Veri Tabanı Komitesi tarafından 02. 12 .2016 tarih ve 41 sayılı komite toplantısında yapılan değerlendirme sonucunda 2016 yılından itibaren TR Dizin Yaşam Bilimleri Veri Tabanında taranmaya başlamıştır.  
Yayın tarihi: 2017-01-06
 

HAKEM ÖNERİ FORMU

 

Dergimize gönderilen makaleleri değerlendirebilecek uzmanlara ilişkin bilgileri içeren "Hakem Öneri Formu"nu gönderinizle birlikte sisteme yüklemeniz uygun olacaktır.

Ayrıca "Telif Hakkı Devri Formu"nu da makalenizle birlikte sisteme yüklemeniz durumunda, makalenizin hemen işleme alınacaktır. Aksi halde "Telif Hakkı Devri Formu"nun dergimize ulaşması beklenecektir.

Yazarlarımıza duyurulur.

 
Yayın tarihi: 2016-03-20 Daha fazla...
 

DERGİMİZ ONLINE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Bilindiği üzere 2010 yılından bugüne, mikoloji alanında bilimsel çalışmaları bilim dünyasına kazandırmayı amaç edinmiş, Selçuk Üniversitesi’nin katkılarıyla ve Selçuk Üniversitesi Mantarcılık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü bünyesinde yayınlanan “Mantar Dergisi” “The Journal of Fungus” yayın hayatına 2012 yılından itibaren elektronik ortamda devam etmektedir. Bu amaçla, bu alanda çalışan araştırmacılar yenilenmiş yeni internet sayfamıza (http://www.mantarcilik.selcuk.edu.tr/) kullanıcı adı ve şifre oluşturarak hazırlamış oldukları makaleleri kolayca yükleyebilmektedirler. Bu sistem sayesinde makaleleri hangi aşamada takip edebilmektedirler. Ayrıca makalelerin editör kontrolü, hakem atanması, hakem değerlendirmelerinin yazarlara iletilmesi ve makalenin basıma kabulü aşamaları bu sistem üzerinden daha kolay ve daha hızlı olacaktır. Yine dergimizin online olması basım aşamasını da hızlandıracak ve basılmayı bekleyen makaleler elektronik ortamda bilim insanlarının yararına sunulacaktır. Oluşturulan bu yeni sayfamızda geçmiş sayılarımızda yayınlanan makalelerin pdf olarak sunulduğu dergimizin arşivi de yer almaktadır. Dergimizin ilk çıktığı günden bugüne kadar dergimize hem hakem olarak, hem de yazar olarak büyük ilgi göstermiş saygı değer meslektaşlarımıza teşekkür eder ilgilerinin devamını dileriz.

EDİTÖR

 
Yayın tarihi: 2013-03-21
 
Toplam 4 ögeden 1 - 4 arası


ISSN: 2147-6845